НОВИНИ ТА СТАТТІ

02/08/2019

Як адвокати KDK Partners допомогли Філіпс Україна не сплачувати намальовані штрафи.

У конфліктних ситуаціях із органами державної влади, останні в очах клієнта часто здаються на крок попереду. Однак, досвідчені юристи знають, де шукати «слабкі місця», на яких аргументах будувати правову позицію, і в результаті - допомогти клієнту зберегти його кошти.

Уявімо ситуацію: Ви – засновник або ж керівник успішного підприємства. Налагоджені бізнес-процеси, стабільно зростаючий прибуток, задоволені працівники та серйозна репутація на ринку.  І ось навіть працівники не бідкаються, але Держпраці потирає руки: мовляв, здійснили перевірку, виявили формальне порушення...

13/06/2018

До 15 грудня 2017 року в господарському процесі не допускалось повторне подання апеляційної скарги після закінчення апеляційного розгляду. За новими правилами виявилось, що судове рішення після набуття чинності «де-факто» більше не є остаточним і гіпотетично може переглядатися декілька разів.

В нашій практиці є справа, по якій суди усіх інстанцій уже ухвалювали рішення. У 2017 році Вищий господарський суд України прийняв постанову залишити в силі рішення суду першої інстанції на користь нашого клієнта, а в січні 2018 року Верховний суд України відмовив нашим опонентам в допуску справи до провадження. Здавалося б, з цього моменту судове рішення однозначн...

22/08/2017

Не дивлячись на те, що з моменту запровадження податку на нерухоме майно уже пройшов досить значний час, для фізичних осіб особливості сплати такого податку залишаються все ще не зрозумілими та незнайомими.

Радники компанії підготували коротку презентацію про те у яких випадках платник податку повинен сплачувати такий податок, яким чином розраховується розмір податку та у якому порядку податок сплачується до бюджету. 

Ознайомитись та завантажити презентацію про особливості сплати податку на нерухомість можна тут.

21/08/2017

Ось уже другий місяць у повноцінному (не тестовому) режимі працює нова система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування (далі – ПК/РК) критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування у ЄРПН.

Чиновники не втомлюються розповідати, що ця система зупиняє схеми для створення фіктивного податкового кредиту, ухилення від оподаткування та дозволяє збільшити надходження в бюджет.

Проте, як це завжди буває на практиці, система не була належним чином налаштована та випробувана у тестовому режимі, що створило проблеми для добросовісних платників под...

26/07/2017

Юридична фірма «KDK Partners» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії ТОВ «КУСУМ ФАРМ» у податковому спорі.

За результатами податкової перевірки наш Клієнт отримав податкове повідомлення-рішення про зменшення розміру від’ємного значення суми ПДВ. На думку податкового органу, відбулося документальне оформлення послуг з проведення промо-акцій, які не мали реального характеру, що призвело до формування штучного податкового кредиту.

Юристи KDK Partners зібрали необхідні докази, підготували правову позицію і  спростували висновки податкового органу. Суд скасував оскаржуване податкове повідомлення-рішення. Судове рішення вступило в силу 07 липня 2...

18/06/2017

Уже з 3 липня 2017 року громадяни України зможуть скористатись спрощеною системою надання НБУ індивідуальних валютних ліцензій (е-ліцензій) для переказу коштів за кордон для:
- здійснення інвестицій за кордон;
- розміщення коштів на власних рахунках за межами України;
- з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.


Загальна сума коштів, яку можна буде перерахувати за кордон на підставі е-ліцензії становить 50 000 доларів США (в еквіваленті).


Щоб отримати е-ліцензію фізична особа має звернутися в будь-який уповноважений банк, в якому вона має відкритий власний рахунок, та подати такі документи (у паперовій або електр...

08/06/2017

29-30 мая 2017 года юристы KDK Partners приняли участие в конференции Intax Forum Ukraine 2017, самом масштабном ежегодном событии для экспертов в налоговом, финансовом и корпоративном структурировании бизнеса.

В профессиональной атмосфере партнеры KDK Partners имели возможность обсудить со своими украинскими и иностранными коллегами новые мировые тренды в сфере международного налогового планирования, защиты активов и структурирования бизнеса, а также значительно расширить круг своих иностранных партнеров.

Благодаря подобным мероприятиям наша компания держит руку на пульсе последних мировых тенденций и готова по-прежнему оказывать нашим клиентам услуги в...

04/04/2017

У практиці нашої компанії часто постають виклики, вирішення яких із використанням стандартних юридичних схем неможливе. Один з таких випадків стосувався неможливості відчуження нашим клієнтом земельної ділянки  для здійснення товарного сільськогосподарського виробництва.

13/03/2017

Процедура реорганізації АТ є досить тривалим та складним процесом. Однак, здійснивши реорганізацію АТ, абсолютно законним способом можна: оптимізувати бізнес, позбувшись значних обов’язкових постійних видатків на утримання АТ; набути у власність до 100 % статутного капіталу створеного шляхом реорганізації товариства, вивівши міноритарних акціонерів; позбутись необхідності оприлюднювати фінансову та іншу інформацію про діяльність компанії; забезпечити швидке прийняття управлінських рішень вищим органом управління товариства.

10/11/2016

На практиці зустрічається чимало суб’єктів господарювання, які з різних причин не оформили право власності чи право оренди на земельну ділянку, якою вони фактично користуються, наприклад, коли на такій земельній ділянці розташоване їхнє нерухоме майно.

Логічно виникає запитання, а чи потрібно в таких випадках сплачувати плату за землю?

Земельним кодексом України встановлено принцип, згідно з яким використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати. Платниками податку є власники земельних ділянок та землекористувачі.

Відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України право власності на земельну...

Please reload

©2016-2020 by KDK PARTNERS