top of page
IMAGE 2022-12-29 15_56_53.jpg
ЄВГЕН ДРУЖИНІН

ПАРТНЕР. АДВОКАТ.

Євген Дружинін - співзасновник Юридичної компанії «КДК Партнерс», керівник практики

податкового права та співкерівник практики корпоративного права.

 

У 2004 році закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціалізація «правознавство.

 

З 2004 до 2007 року працював юристом в Юридичній компанії «ОЛ&РУСТ», яка входить в групу компаній «ОЛ.КОНСАЛТИНГ», та яка в подальшому була перейменована на ЮК «ЛЕКСЕЛ». З 2007 до 2015 року був старшим юристом у цій фірмі, а з лютого по грудень 2016 року – партнер ЮК «ЛЕКСЕЛ».

 

У 2008 році отримав свідоцтво Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

Євген надавав професійний супровід національним та міжнародним компаніям, що здійснюють свою діяльність у сферах виробництва та реалізації алкогольної продукції, лікарських засобів, будівельних матеріалів, побутових та інших споживчих товарів. Євген обслуговував такі відомі компанії як ARDO, DHL, ELBI ELECTRICS, KARCHER, KRONES, NOKIAN TYRES, ROCKWOOL, SAINT-GOBAIN, ZARA, УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДИНГ, АГРОМАРС, БІГ БОРД ГРУПА, ЖОВТІ СТОРІНКИ, ФЕРПЛАСТ УКРАЇНА та ін.

 

Євген має значний практичний досвід врегулювання складних регуляторних питань, в тому числі отримання дозволів та ліцензій, супровід з питань оренди державного та комунального майна, а також земельних ділянок. Крім того, ефективно надавав допомогу при проведенні перевірок чи інших дій контролюючими та правоохоронними органами та/або оскарження результатів таких перевірок.

 

Разом з тим, Євген надає правову допомогу у вирішенні цивільних, господарських, корпоративних та податкових спорів, а також спорів у галузі банківської та фінансової діяльності.


Також Євген має досвід з підготовки та супроводу скарг громадян та юридичних осіб до Європейського суду з прав людини.

IMAGE 2022-12-29 14_30_18.jpg
ОЛЕГ КОБИЛЕЦЬКИЙ

ПАРТНЕР. АДВОКАТ.

Олег Кобилецький - співзасновник Юридичної компанії «КДК Партнерс», керівник практики IP права та співкерівник практики корпоративного права.

 

Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка.

 

У юриспруденції Олег активно практикує з 2002 року, а у сфері юридичного консалтингу – з 2007 року.

 

До заснування Юридичної компанії «КДК Партнерс» обіймав посаду партнера в Юридичній компанії «Лексел». Олег відповідав за юридичний супровід і консультування таких компаній як ТОВ «Філіпс Україна», Унітарне підприємство «Алкопак» (Білорусь), ТОВ «ВІС Україна» (TM Atlantic), ТОВ «Кусум Фарм», ТОВ «Пекканіска», ТОВ «Вента БГ» (TM Reprisa), ТОВ «Роквул Україна», ТОВ «Прінтек Україна ЕЛ.ЕЛ.СІ.», ТОВ «КОУТС Україна», ДПзІІ «АІРО Кейтерінг Сервісіз Україна» (Lufthansa), ТОВ «І.П.І. Україна», ТОВ «Автосоюз» (офіційний дилер Volkswagen), ТОВ «АКО Будівельні Елементи ЛТД», ТОВ «ДТЄ Авіа», ТОВ «ЕСАБ Україна», ТОВ «НВК «Новопечерська школа», ТОВ «Атлас Копко Україна», ТОВ «ЮПМ Україна».

 

Олег має значний практичний досвід по захисту прав інтелектуальної власності, який окрім консультування з питань набуття та перевірки належності прав на об’єкти інтелектуальної власності, включає розробку ефективної судової стратегії та супровід судових спорів по захисту прав на ТМ та патенти (у т.ч. скасування державної реєстрації ТМ, визнання недійсними патентів конкурентів), прав на доменні імена, по забороні випуску та введенню в обіг контрафактної продукції, включаючи припинення її незаконного імпорту/експорту.

 

Окрім цього, Олег має унікальні знання та досвід структурування нового бізнесу, проведення юридичного аудиту та оцінки ризиків діючого бізнесу (Legal Due Diligence), супроводження угод пов`язаних зі зміною корпоративного контролю (M&A).

IMAGE 2022-12-29 13_47_21.jpg
МИХАЙЛО КРЕКІН

ПАРТНЕР. АДВОКАТ.

Михайло Крекін - співзасновник Юридичної компанії «КДК Партнерс», голова департаменту цивільного та сімейного права, відповідальний за стратегію розвитку компанії та взаємодію з органами державної влади (GR).

 

Пан Крекін закінчив юридичний факультет Національної академії управління та економічний факультет Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

 

За свою понад десятирічну кар’єру практикуючого юриста набув значного досвіду із захисту інтересів клієнтів у сферах цивільного, сімейного, трудового, господарського та податкового права.

 

До заснування Юридичної компанії «КДК Партнерс» працював у юридичних компаніях «Tsoklan Consulting Group» та «Lexel», де відповідав за супровід господарської діяльності Клієнтів, представництво їх інтересів у судах, аналіз і підготовку господарських договорів, оскарження рішень податкових органів, надавав консультації з податкового, фінансового, господарського та інших сфер права.

IMAGE 2022-12-29 14_30_38.jpg
bottom of page