top of page
Пошук
  • Фото автораКДК Партнерс

Мораторій на продаж землі. Вихід поруч.


У практиці нашої компанії часто постають виклики, вирішення яких із використанням стандартних юридичних схем неможливе. Один з таких випадків стосувався неможливості відчуження нашим клієнтом земельної ділянки для здійснення товарного сільськогосподарського виробництва.

Складність полягала у тому, що Земельний кодекс України (у новій редакції) поширив заборону на укладення угод з відчуження не лише на земельні ділянки, виділені в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також на земельні ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства та іншого товарного сільськогосподарського виробництва. При чому така заборона поширювалась на земельні ділянки усіх форм власності.

Введений як тимчасовий захід, мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення, з незначними перервами, продовжує діяти й сьогодні.

Використовуючи комплексні знання у галузях земельного, господарського та корпоративного права, а також інноваційні підходи, радники ЮК «КДК Партнерс» розробили схему переходу прав власності на «мораторну» земельну ділянку до нового набувача, яка дозволила не лише в абсолютно законний спосіб обійти мораторій на відчуження землі сільськогосподарського призначення, а й мінімізувати ризики можливого визнання недійсною такої операції.

В результаті надання комплексної юридичної послуги юристами нашої компанії право власності на земельну ділянку товарного сільськогосподарського виробництва було зареєстровано за новим набувачем.

72 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page